• 01 Songs of Prayer 1
  • 02 Songs of Prayer 2
  • 03 Songs of Prayer 3
  • 04 Songs of Prayer 4
  • 05 Songs of Prayer 5
  • 06 Songs of Prayer 6
  • 07 Songs of Prayer 7
  • 08 Songs of Prayer 8
  • 09 Songs of Prayer 9
  • 10 Songs of Prayer 10
12849 6 دیدگاه

چاد لاوسون (Chad Lawson) هنرمندی که بارها اسم او در صدر جدول بیلبورد و آیتیونز در بخش موسیقی کلاسیک جهان قرار گرفت. شاید بسیاری از ما این هنرمند را با سریال های Walking Dead و The Vampire Diaries با پیانوی بسیار زیبا به سبک نئو کلاسیک اش بشناسیم.

چاد لاوسون پیانیست و آهنگساز حرفه ای است که در فعالیت حرفه ای خود سبک های زیادی را امتحان کرده است. این هنرمند در اوایل سال 2010 به طور کامل شناخته شد. در این مطلب تکنوازی پیانو در آلبوم بسیار زیبای موسیقی برای دعا (Songs of Prayer) از چاد لاوسون را برای شما آماده کرده ایم.

از آثار دیگر این هنرمند می توان به آلبوم آثار مدرن شوپن (The Chopin Variations) که در جاست موزیک معرفی کردیم اشاره کرد.

برای مشاهده جزئیات بیشتر، دانلود و پخش آنلاین در ادامه همراه رسانه موسیقی بی کلام جاست موزیک باشید.

موسیقی برای دعا Music for Prayer آلبومی متفاوت از چاد لاوسون

موسیقی برای دعا Music for Prayer آلبومی متفاوت از چاد لاوسون

چاد لاوسون Chad Lawson

او از پنج سالگی موسیقی پیانو را آغاز کرد و حتی اجراهای تلویزیونی نیز داشت. البته در آن زمان بیشتر در سبک کلاسیک فعالیت داشت. او پس از ورود به کالج کم کم با سبک موسیقی جاز نیز آشنا شد و حتی در همان زمان نیز اجراهایی را انجام داد. اولین آلبوم این هنرمند که با همکاری دو تن از دوستانش کامل شد در سال 1997 انتشار یافت. چاد لاوسون همچنین در سال 2002 و 2004 نیز آلبوم هایی منتشر کرد که با استقبال خوبی همراه بود.

اولین آلبوم تکی این هنرمند با اسپانسرینگ ویلیام آکرمن (William Ackerman) در سال 2009 منتشر شد و شاید بتوان این آلبوم را آغازی نو برای فعالیت حرفه ای این هنرمند دانست. چاد همچنین در سال های 2011 و 2014 نیز کارهای انفرادی دیگری را روانه مارکت موسیقی کرد.

آلبوم های تکی چاد لاوسون اکثرا جوی آرام و احساسی دارند و حالت مراقبه را به شنونده القا می کنند. در آهنگ های این هنرمند می توان تلفیق بسیار زیبایی از موسیقی کلاسیک و جاز را دید. او موسیقی های رمانتیک خاص با نو آوری های جالبی نیز در آهنگ های خود دارد که می توان در این میان به Rovi و Patsy Morita اشاره کرد.

تکنوازی پیانو در آلبوم موسیقی برای دعا Songs of Prayer که در سال 2012 منتشر شد، فضای آرامشبخش و بسیار زیبایی دارد که حالت مراقبه ی زیبایی را برای شنونده ایجاد می کند. پیشنهاد من به شما این است که تمامی آهنگ های این مجموعه را پشت سر هم گوش دهید تا به خوبی بتوانید با فضای موسیقیایی حاکم بر آن ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه کاربران ( 6 دیدگاه )

دیدگاه شما پیرامون این مطلب ؟

بهترین های هنرمندان

مشاهده بیشتر
بهترین آهنگ های بتهوون Beethoven بهترین آهنگ های موزارت Mozart بهترین آهنگ های باخ Bach بهترین آهنگ های چایکوفسکی Tchaikovsky بهترین آهنگ های ویوالدی Vivaldi بهترین آهنگ های شوپن Chopin بهترین آهنگ های هایدن Haydn بهترین آهنگ های دبوسی Debussy بهترین آهنگ های وردی Verdi بهترین آهنگ های هندل Handel بهترین آهنگ های ادوارد گریگ Edward Grieg بهترین آهنگ های پیانو کلاسیک بهترین آهنگ های آندره ریو Andre Rieu بهترین آهنگ های سکرت گاردن Secret Garden بهترین آهنگ های پل موریا Paul Mauriat بهترین آهنگ های گئورگ زامفیر Gheorghe Zamfir بهترین آهنگ های ونجلیس Vangelis بهترین آهنگ های یانی Yanni بهترین آهنگ های ژان میشل ژار بهترین آهنگ های ریچارد کلایدرمن بهترین آهنگ های جیمز لست James Last بهترین آهنگ های کیتارو Kitaro بهترین آهنگ های کنی جی Kenny G بهترین آهنگ های مدرن تاکینگ بهترین آهنگ های هانس زیمر بهترین آهنگ های انیو موریکونه بهترین موسیقی متن های فیلم بهترین آهنگ های انیگما Enigma بهترین آهنگ های تکنو و ترنس بهترین آهنگ های فرانسیس گویا Goya بهترین آهنگ های ویولن کلاسیک بهترین آهنگ های گیتار کلاسیک