رپورتاژ آگهی: eltoo جدیدترین قابلیت آبدیت بیت کوین

پیش بینی شده است که Blockstream “eltoo” برای شبکه رعد و برق پروتکل ارز بیت کوین را تغییر دهد.

یک تیم توسعه از Blockstream یک مقاله پژوهشی ارائه کرده است که پیشنهاد اصلاح سیستم حل و فصل شبکه رعد و برق و تغییر پروتکل هسته Bitcoin را ارائه می دهد. به نام eltoo، این پیشنهاد مکانیسم به روزرسانی فعلی را که توسط شبکۀ Lightning Network به کار می رود، جایگزین می کند.

اما eltoo چیست و دقیقآ چه کاری انجام می دهد ؟
کانال های جعلی ممکن است از طریق اندازه گیری های اضافی مجازات شوند، cdecker اشاره کرد که در موضوع اخیر درباره eltoo (هنوز هیچ جزئیاتی وجود ندارد). سیستم به صورت خودکار آن را به عنوان بخشی از چگونگی عملکرد آن، شامل نمی شود، زیرا بخش مهمی از مکانیزم به روز رسانی / eltoo نیست.

یکی دیگر از مزایایی که شما نام نداشته اید این است که کانال های LN بین چندین طرف در حال حاضر بسیار آسان تر از راه اندازی، زیرا نه به عنوان بسیاری از ایالات نیاز به ذخیره / نه به عنوان بسیاری از مقررات مجازات باید ایجاد و امضا شود. این احتمالا اجازه می دهد تا کارخانه های کانال حتی بهتر / آسان تر که می توانند از یک سیستم مشابه به عنوان التو برای LN استفاده کنند.

Eltoo طراحی کانال پرداخت جدید است که می تواند بعنوان بخشی از LN استفاده شود. طرح کانال LN فعلی، “LN-penalty”، به اطلاعات نامتقارن متکی است تا مجرمان خود را برای انجام یک کانال جعلی نزدیک با یک کشور لغو شده قدیمی متهم کند.
طراحی جدید کانال “eltoo” با استفاده از یک حالت 2 مرحلهای (به روز رسانی به حالت سکونت) اجازه می دهد که دو طرفه برای پرداخت معامله ای از یک حالت قدیمی با معامله به روزرسانی یک حالت جدیدتر، قبل از اینکه معامله نقدی دولت قدیمی کانال جعلی نزدیک است.

ارزکده

ارزکده

مزایای بزرگ eltoo در مقابل Ln-مجازات:

هزینه ذخیره سازی پایین برای گره ها و برج های برج مراقبت؛ یکی تنها نیاز به ذخیره آخرین دولت (در ln-مجازات، باید ذخیره تمام اسرار لغو برای دولت های قدیمی).
پشتیبان گیری آسان تر دولت های قدیمی در ln-penalty اطلاعات “سمی” دارند – اگر شما یک کشور قدیمی را از نسخه پشتیبان تهیه کنید و سعی کنید با آن کانال را ببندید، تمام وجوهتان را از دست خواهید داد.
کانال های چند حزبی ساده تر؛ چون کانالهای دولتی اکنون تقریبا متقارن هستند (همه طرفهای مذکور اطلاعات مشابهی دارند)، بسیار راحت است که با 3+ معامله گران به یک کانال
اما مشکلات بر سر راه این طرح چیزهایست مثل نظریه بازی برای بسته شدن کانال های جعلی بسیار تغییر می کند؛ زیرا مجازات از دست دادن وجوه خود رد شده است، تنها هزینه / خطر برای تلاش برای نزدیک شدن تقلب، معادن معامله معامله بروزرسانی جعلی و ناکارآمد بودن یک بستر غیر تعاونی است.

برای دیدن دیگر اخبار جدید کریپتو کارنسی و ارز ها و کوین دیجتالی به سایت (www.arzkade.net)مراجعه کنید.

2 0


Avatar

adsposter نویسنده

مشاهده همه مطالب

دیدگاه شما پیرامون این مطلب ؟


دیدگاه ها:

هنوز دیدگاهی ارسال نشده! اولین نفر باشید.

ویژه ها