قوانین و مقررات سایت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری آثار از سایت جاست موزیک را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و یا خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت جاست موزیک و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

1- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی جاست موزیک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.

2-خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی سایت و يا از بخش تماس با ما درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

3-اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

4-كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

5-فروشگاه جاست موزیک هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

6-ارتباط و اطلاع رسانی فروشگاه اینترنتی جاست موزیک با کاربران از طریق پست الکترونیکی xxfsent [a] gmail [dot] com  و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (پست الکترونیکی درج شده) برقرار مي گردد.

7-فروشگاه اینترنتی جاست موزیک به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فنآوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.