موسیقی بی کلام آرامش بخش Relaxation

از جمله محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین نوع آهنگ ها، موسیقی های آرامش بخش (Relaxation Musics) می باشند. موسیقی آرامش بخش نوعی آهنگ با ریتمی آرام است که می تواند هم به صورت باکلام و هم به صورت بی کلام تولید شود. اگرچه تقریباً اغلب این نوع آهنگ ها از نوع بی کلام هستند، اما نمونه هایی نیز وجود دارند که از صداها و نواهای انسان در آن استفاده شده است. برخی از آهنگ های آرامش بخش کلیسایی نمونه هایی از این آهنگ ها هستند که تلفیقی از صدای سازها و صدای انسان هستند. نمونه های زیادی از این قبیل را می توانید در سایت جاست موزیک مشاهده کرده و به رایگان دانلود نمائید.

موسیقی بی کلام آرامش بخش، خود یک سبک مجزای موسیقی نیز به حساب می آید. این آهنگ ها در اکثر موارد توسط سازهای زهی و ارکسترال تهیه می شوند و البته ساز پیانو نیز نقش پر رنگی در تولید برترین آثار این دسته از موسیقی ها ایفا کرده است. استفاده از صداهای طبیعت نیز از دیگر المان های موسیقی آرامش بخش به حساب می آید.

آهنگ های بی کلام آرامش بخش برای موارد گوناگونی از جمله تمرین های یوگا، استراحت، خوابیدن، مطالعه و همچنین در حین غذا خوردن در خیلی از رستوران ها استفاده می شود. همچنین ثابت شده است که موسیقی بی کلام آرامش بخش تأثیری شگفت انگیز در رشد طبیعی و سلامت گیاهان دارند. شما می توانید آلبوم های گوناگونی از آثار منتشر شده در این زمینه را از رسانه جاست موزیک دریافت کنید.

لیست آثار موسیقی آرامش بخش