دیوید نویو David Nevue

دیوید نویو

دیوید نویو (David Nevue) (متولد 1965 در امریکا) آهنگساز و بنیان گذار رادیو نجوا: رادیو پیانو سولو (Whisperings: Solo Piano Radio) است و سبک و ساز او پیانو می باشد.

دیوید نویو رادیو اینترنتیِ خود را در سال 2003 به عنوان رابطی برای تبلیغ خاص موسیقی پیانو خود تاسیس کرد، وی در سال 1995 تبلیغ موسیقی خود را به صورت آنلاین آغاز کرد و تا سال 2001 تمام وقت خود را صرف موسیقی کرد. سایت موسیقیِ نجوا (Whisperings) امروزه با رشد بالای خود در کنار وب سایت هایی چون رادیو آیتونز (iTunes Radio) و… قرار گرفته و شنوندگان بسیاری را در سطح جهان به خود جذب کرده است.

نویو همچنین آکادمی موسیقی بیز (The Music Biz Academy) که یک وب سایت آموزشی برای نوازندگان مستقل می باشد را تاسیس کرد و نویسنده کتاب چگونه می توان موسیقی خود را با موفقیت در اینترنت تبلیغ کرد (How to Promote Your Music Successfully on the Internet) می باشد.

از آثار او می توان به در حالی که درختان می خوابند (While the Trees Sleep)، آخرین لحظه بیداری (The Last Waking Moment)، آسمان باز (Open Sky) و در نور نرم رحمت (In the Soft Light of Grace) اشاره داشت.

آثار منتشر شده از این هنرمند در جاست موزیک را در ادامه میتوانید مشاهده و دانلود کنید.

منبع: جاست موزیک