• Persian Classical Melodies

دانلود آلبوم

30126 14 دیدگاه

این بار سایت جاست موزیک برای شما کاربران عزیز آلبوم سنتی بهترین آهنگ های بی کلام همایون خرم (ملودی های کلاسیک ایرانی Persian Classical Melodies) موسیقی دان بزرگ و مشهور کشور عزیزمان را آماده کرده است.

این آلبوم که کار مشترک زنده یاد استاد همایون خرم، فرهنگ شریف، جهانگیر ملک و استاد جواد معروفی است که به نام دلشکسته منتشر گشته است، این آلبوم قطعا یکی از بهترین آثار ویولنیست، زنده یاد همایون خرم (Homayoun Khorram) میباشد.

برای مشاهده جزئیات بیشتر، دانلود و پخش آنلاین در ادامه همراه رسانه موسیقی بی کلام جاست موزیک باشید.

آلبوم موسیقی بی کلام دلشکسته شامل بهترین آهنگ های بی کلام همایون خرم

 بهترین آهنگ های بی کلام همایون خرم از آلبوم دلشکسته

زنده یاد همایون خرم

مجموعه بهترین آثار همایون خرم

در این مجموعه (بهترین آهنگ های بی کلام همایون خرم) زنده یاد همایون خرم چشمه ای از استعداد های خود را با ویولن به نمایش میگذارد که بسیار دلنشین و زیبا می باشد و اصلا با آهنگ های دیگر سبک شان قابل مقایسه نمی باشد از این رو همراهی پیانو استاد جواد معروفی و ساز های تار و ضرب فرهنگ شریف و جهانگیر ملک در کنار هنرنمایی استاد همایون خرم این آلبوم را به یکی از زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین آلبوم های موسیقی  بی کلام سنتی تبدیل کرده است.

شما با گوش دادن کامل این آلبوم که چیزی حدود یک ساعت است به آرامش روحی و جسمی خواهید رسید که خارج شدن از آن برای شما دشوار خواهد بود و به توانایی زنده یاد استاد همایون خرم ایمان خواهید آورد و قطعا با این آلبوم فوق العاده زیبا و فاخر، زنده یاد استاد همایون خرم خود را به آهنگ سازان جاویدان و به یاد ماندنی موسیقی سنتی ایران تبدیل کرده است.

همایون خرم Homayoun Khorram

زنده یاد استاد همایون خرم آهنگ ساز و موسیقی دان بزرگ و به نام ایران و نوازنده ویولن از طرفی دیگر از اعضای خانه موسیقی ایران بوده است.

همایون خرم متولد 9 تیر 1309 در بوشهر است و از آن جا که مادر او از علاقمندان موسیقی اصیل ایرانی بوده و از بین مقام های موسیقی ایرانی به دستگاه همایون علاقه زیادی داشته نام فرزند خود را همایون گذاشته است او که در سن 10 سالگی به مکتب استاد صبا راه پیدا کرد و در 14 سالگی به عنوان نوازنده در رادیو به کار مشغول شد و کم کم در بسیاری از کانال های رادیویی مانند برنامه گلها به عنوان آهنگ ساز، تکنواز ویولن و رهبر ارکستر اثار ارزشمندی از خود به جای گذاشت و در 28 دی سال 1391 در سن 82 سالگی بر اثر بیماری در بیمارستان دی چشم از جهان فروبست.

دیدگاه کاربران ( 14 دیدگاه )

دیدگاه شما پیرامون این مطلب ؟