15416 6 دیدگاه

آهنگ فیلم قتل در قطار سریع‌ السیر شرق (Murder On The Orient Express) به نام The Armstrong Case یکی از قطعات زیبای آلبوم موسیقی این فیلم، پیشنهاد میکنم این قطعه رو از دست ندید. (همچنین قطعه دیگه از این آلبوم به نام “Justice” و آهنگ تیتراژ فیلم که در جاست موزیک قرار دادیم)

آلبوم موسیقی این فیلم اثری از پاتریک دویل (Patrick Doyle) است که در سال 2017 منتشر شد.

فیلم درام و معمایی قتل در قطار سریع‌ السیر شرق (Murder on the Orient Express) به کارگردانی کنت برانا (Kenneth Branagh) و نویسندگی مایکل گرین (Michael Green) است که بر اساس رمانی به همین نام و به قلم آگاتا کریستی (Agatha Christie) ساخته شده‌ است و در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۷ از سوی فاکس قرن بیستم منتشر شد.

از بازیگران آن می‌توان به کنت برانا (کارگردان فیلم) در نقش هرکول پوآرو، پنلوپه کروز (Penélope Cruz)، ویلم دفو (Willem Dafoe)، جودی دنچ (Judi Dench)، جانی دپ (Johnny Depp)، جش گد (Josh Gad)، درک جاکوبی (Derek Jacobi)، میشل فایفر (Michelle Pfeiffer)، لزلی اودوم (Leslie Odom Jr) و دیزی ریدلی (Daisy Ridley) اشاره کرد.

رمان قتل در قطار سریع‌ السیر شرق (Murder on the Orient Express) یکی از رمان های جنایی-معمایی اثر نویسنده مشهور انگلیسی، آگاتا کریستی (Agatha Christie) است. این کتاب که از مجموعه داستان‌ های پوآرو می‌ باشد در تاریخ ۱ ژانویه ۱۹۳۴ در بریتانیا توسط انتشارات کولینز کرایم کلوب و در همان سال در آمریکا توسط انتشارات داد، مید اند کمپانی با نام قتل در قطار کاله به چاپ رسیده است.

پیشتر نیز، آهنگ های بازی و سرانجام هیچکس باقی نماند (And Then There Were None) را در جاست موزیک معرفی کردیم که آن هم از بر اساس رمان معروف آگاتا کریستی بود.

دیدگاه کاربران ( 6 دیدگاه )

دیدگاه شما پیرامون این مطلب ؟