آلبوم بیداری (Awakenings) سیزدهمین آلبوم دیوید نویو (David Nevue) پیانیست آمریکاسیت که شامل بهترین آهنگ های دیوید نویو میباشد، این اثر مجموعه ای از پرفروش ترین و پرطرفدارترین آثار دیوید نویو در بین آلبوم هاییست که نویو در سال های 2001 تا 2010 منتشر کرده است.

آلبوم بیداری دارای هجده آهنگ که شامل بهترین آهنگ های دیوید نویو میباشد که شخص دیوید نویو هدف از انتشار این آلبوم را به این صورت شرح داده است: ” ما آلبوم بیداری را برای این فراهم آوردیم که مخاطبان جدید و حتی مخاطبانی که تا به حال آهنگی از من نشنیده اند بتوانند با محبوب ترین و بهترین آهنگ های من آشنا شوند”

برای مشاهده جزئیات بیشتر، دانلود و پخش آنلاین در ادامه همراه رسانه موسیقی بی کلام جاست موزیک باشید.

دیوید نویو David Nevue

دیوید نویو در سال 1965 (1343 شمسی) در شهر کوچک نورت بند ایالت اورگن آمریکا به دنیا آمد.

دیوید نویو هنرمند آهنگساز و پیانیست معروف و مطرح آمریکایی می باشد که در طول سال های کار خود چهارده آلبوم ماندگار تا سال 2013 در لیست کارهای خود به جای گذاشته است که آلبوم بیداری دیوید نویو David Nevue را می توان از بهترین آن ها دانست.

دیوید نویو در سال 1992 روی اولین داستان کوتاه خودش یک موسیقی متن (Soundtrack) نوشت و اسم آن آلبوم را برج نامید این اتفاق اولین قدم حرفه ای برای این پیانیست خود آموخته بود.

در این سال ها او از خود پانزده آلبوم به جا گذاشته که آخرین اثر وی “فروکش(Winding Down)” می باشد. دیوید در سال 2005 آلبومی به نام غلبه منتشر کرد که در همان سال او برای این آلبوم “بهترین آلبوم بی کلام پیانویی سال 2005” را از Lifestyle دریافت کرد.

دیوید نویو یک پیانیست فوق العاده فعال است با اینکه او یک مرد میان سال 53 سالست هر سال پنج یا شش تور برگزار می کند و تا به حال با بزرگانی چون دیوید لنز(David Lanz)، وین گرتز(Wayne Gratz)، پیتر کیتر(Peter Kater)، سوزان چیانی(Suzanne Ciani)، رابین اسپیلبرگ(Robin Spielberg) و ده ها پیانیست دیگر کنسرت های بزرگ اجرا کرده است.

موسیقی دیوید را می توان در بیش از 220 برنامه رادیویی جهانی شنید و همچنین برجستگی آثار دیوید نویو در شبکه های رادیویی آنلاین بیشتر نمود پیدا کرده است شبکه هایی مانند Spotify , سرویس رادیو ماهواره ایی XM , Music Choice و داریو آنلاین Pandora.

دیوید نویو 48 ساله همچنین بنیانگذار ایستگاه رادیویی آنلاینی به نام زمزمه (Murmur) تکنوازی پیانو رادیویی می باشد که ایستگاه رادیویی خود را به صورت اینترنتی در ماه اوت 2003 تاسیس کرد و به عنوان وسیله ای برای ترویج دادن نام تجاری خاص خود از موسیقی پیانو و ایجاد یک ایستگاه اینترنتی برای بخش زمزمه های پیانو خود برای علاقمندان دنبال کرده است. این بخش مختص آهنگ های بی کلام است.

اکثر طرفداران این هنرمند محبوب در حال حاضر از طریق وب سایت زمزمه با تنظیم کردن رادیو آیتونز یا رسانه های رادیو ویندوز خود زمزمه را به اشتراک پرداخت از شنوندگان که پخش برنامه های تجاری آزاد است، ترجیح می دهند.

دیوید نویو همچنین موسس اکادمی موسیقی BIZ  و یک سایت آموزشی برای نوازندگان کار آموز به صورت مستقل و به عنوان یک نویسنده کتاب مشغول به فعالیت در عرصه های هنری و موسیقی می باشد.

بیداری Awakenings : بهترین آهنگ های دیوید نویو

آلبوم موسیقی بیداری Awakenings در سال 2012 منتشر شده که این آلبوم گلچینی از بهترین ها و پرفروش ترین های دیوید نویو است، بهترین هایی که از آثاری نظیر:

کارت پستال هایی از آلمان (Postcards from Germany)، رویای شیرین و نور ستاره (Sweet Dreams & Starlight)، غلبه (Overcome)، ستایش: سرود ها با تکنوازی پیانو (Adoration: Solo Piano Hymns) و مکاشفه: پیانو برای نماز و عبادت (Revelation: Solo Piano for Prayer and Worship) هم آوری شده و در کنار هم قرار گرفته تا به یکی از تاثیر گذار ترین آلبوم های پیانویی ایالت متحده بدل شود.

اطلاعات بیشتر
آهنگساز (Artist)
آلبوم (Album)Awakenings
سبک (Genre)
سال انتشار (Release)
حجم (Size)63MB, 83MB
کیفیت (Quality),
فرمت (Format)
تعداد قطعات (Total Tracks)18
امتیاز (JustMusic Score) 7.8/10
6520 6 دیدگاه
 • 01--Overcome
 • 02--Eden Again
 • 03--Big Snow in Salzburg
 • 04--Winter Walk
 • 05--As the Deer
 • 06--In God's Hands
 • 07--Treasure Falls
 • 08--The Kindness of Strangers
 • 09--The Lion and the Lamb
 • 10--Sweet Dreams & Starlight
 • 11--The Gift
 • 12--Wonderland
 • 13--Greensleeves
 • 14--Broken
 • 15--Come Thou Fount of Every Blessing
 • 16--Here I Am to Worship
 • 17--It Is Well With My Soul
 • 18--Amazing Grace

دیدگاه کاربران ( 6 دیدگاه )

دیدگاه شما پیرامون این مطلب ؟

بهترین های هنرمندان

مشاهده بیشتر
بهترین آهنگ های بتهوون Beethoven بهترین آهنگ های موزارت Mozart بهترین آهنگ های باخ Bach بهترین آهنگ های چایکوفسکی Tchaikovsky بهترین آهنگ های ویوالدی Vivaldi بهترین آهنگ های شوپن Chopin بهترین آهنگ های هایدن Haydn بهترین آهنگ های دبوسی Debussy بهترین آهنگ های وردی Verdi بهترین آهنگ های هندل Handel بهترین آهنگ های ادوارد گریگ Edward Grieg بهترین آهنگ های پیانو کلاسیک بهترین آهنگ های آندره ریو Andre Rieu بهترین آهنگ های سکرت گاردن Secret Garden بهترین آهنگ های پل موریا Paul Mauriat بهترین آهنگ های گئورگ زامفیر Gheorghe Zamfir بهترین آهنگ های ونجلیس Vangelis بهترین آهنگ های یانی Yanni بهترین آهنگ های ژان میشل ژار بهترین آهنگ های ریچارد کلایدرمن بهترین آهنگ های جیمز لست James Last بهترین آهنگ های کیتارو Kitaro بهترین آهنگ های کنی جی Kenny G بهترین آهنگ های مدرن تاکینگ بهترین آهنگ های هانس زیمر بهترین آهنگ های انیو موریکونه بهترین موسیقی متن های فیلم بهترین آهنگ های انیگما Enigma بهترین آهنگ های تکنو و ترنس بهترین آهنگ های فرانسیس گویا Goya بهترین آهنگ های ویولن کلاسیک بهترین آهنگ های گیتار کلاسیک