• Gavaznha.01 [www.just-music.ir]
  • Gavaznha.02 [www.just-music.ir]
  • Gavaznha.03 [www.just-music.ir]
60181 28 دیدگاه

گوزن‌ ها (The Deers) فیلمی است ساخته مسعود کیمیایی و با هنرمندی بهروز وثوقی که در سال 1353 منتشر شد، موسیقی متن فیلم گوزن ها اثری از اسفندیار منفردزاده است که یکی از بهترین آثار این هنرمند بزرگ محسوب میشود.

این فیلم یکی از عمیق‌ترین و در عین حال جنجال بر انگیزترین فیلمهای مسعود کیمیایی است که با بازی بهروز وثوقی در نقش فردی معتاد به یکی از ماندگارترین آثار سینمای ایران تبدیل شد بهروز وثوقی با بازی در این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد در سومین جشنواره جهانی فیلم تهران در سال ۱۳۵۳ را از آن خود کرد.

برای مشاهده جزئیات بیشتر، دانلود و پخش آنلاین در ادامه همراه رسانه موسیقی بی کلام جاست موزیک باشید.

موسیقی فیلم گوزن ها

موسیقی متن فیلم گوزن‌ ها همانطور که اشاره شد، کاری از اسفندیار منفردزاده است، دوران همکاری وی با مسعود کیمیایی درخشان‌ ترین دوران کار وی به عنوان سازنده موسیقی فیلم است.

او در این دوران آهنگسازی فیلم‌هایی چون گوزن‌ها، تنگنا، داش آکل، خداحافظ رفیق، رضا موتوری و قیصر را به عهده داشت که مشهور ترین اثر او موسیقی فیلم قیصر می‌باشد.

او همچنین برای موسیقی متن دو فیلم قیصر و رضا موتوری برنده جایزه از جشنواره فیلم سپاس شد. اکثر کارهای او با صدای زنده‌ یاد فرهاد و گوگوش اجرا شده‌ اند. چندین فیلم مسعود کیمیایی نیز موسیقی متن او را به همراه دارند، او از کودکی با مسعود کیمیایی دوست بوده‌ است.

این آلبوم شامل ملودی گنجشگک اشی مشی نیز میباشد، امید است از موسیقی های زیبا و ماندگار فیلم گوزنها نهایت لذت رو ببرید.

دیدگاه کاربران ( 28 دیدگاه )

دیدگاه شما پیرامون این مطلب ؟