آهنگ های بی کلام حال و هوای خاص خود را دارند به خصوص اگر از دسته آهنگ های کلاسیک باشند و نت های آن با سبک و سیاق سال های دور نوشته شده باشد، آرامشی که این دست آهنگ ها دارند در نوع خود بی نظیر است، در همین راستا مجموعه بهترین آهنگ های کلاسیک هندل (The Very Best Of Handel) که شامل برترین آثار آهنگساز انگلیسی آلمانی تبار جرج فردریک هندل متعلق به اواخر دوره باروک (که عمده معروفیتش بخاطر اپراها، ارتوریوهایش و کنسرتوهای ارگ بجا مانده از اوست)، را به شما پیشنهاد می کنیم.

این مجموعه شامل قطعاتی از بهترین آهنگ های هندل است که آرامش را به شما هدیه می دهد.

برای دیدن اطلاعات بیشتر، دانلود و پخش آنلاین در ادامه همراه جاست موزیک باشید.

مجموعه بهترین آهنگ های کلاسیک هندل Handel

بهترین آهنگ های کلاسیک هندل Handel

هندل Handel

بهترین آثار کلاسیک از هندل Handel

مجموعه بهترین آهنگ های کلاسیک هندل در سبک کلاسیک نواخته شده است. کلاسیک به آهنگ هایی گفته می شود که در سبک و سیاق صده های میانه در حدود سال 500 میلادی نواخته شده باشند. در سبک کلاسیک با جلو آمدن سال ها شاهد تغییرات و تحولات گوناگونی در آهنگ ها و جزئیات آن ها بوده ایم.

مجموعه آهنگ های هندل نیز در همین سبک نواخته شده است. اگر دوست دارید آرامشی از جنس سال های دور را تجربه کنید این مجموعه را از دست ندهید.

هندل Handel

جرج فردریک هندل یا گئورگ فردریش هندل Georg Friedrich Händel آهنگساز آلمانی تبار انگلیسی توانست در جوانی جر نوازندگان دوم ویولن و همچنین آهنگساز اپرای هامبورگ باشد.استعداد و مهارت وی در نواختن به قدری بود که کمی بعد آوازه ی کارش به دربار بریتانیا هم رسید و آن ها به کار وی علاقه مند شدند.

پس از توجه ویژه دربار شهرت هندل نیز بیشتر شد و افراد بیشتری او را شناختند. وی در سال های پایان عمر بیناییش را از دست داد و دیگر نتوانست ببیند.

یکی از بهترین آهنگ های هندل اثر مسیحا وی است که به نفع خیریه ها و بیمارستان ها و یتیم خانه ها آن را نواخت و مسیحیان جهان نیز در عید کریسمس و عید پاک با این آهنگ جشن می گیرند.

مجموعه بهترین آهنگ های کلاسیک هندل Handel

مجموعه بهترین آهنگ های کلاسیک هندل Handel

جزئیات و دانلود

آهنگساز (Artist)
آلبوم (Album) The Very Best Of Handel
سبک (Genre)
لیبل (Label)
سال انتشار (Years of Release)
حجم (Size) 114MB
کیفیت (Quality) ,
فرمت (File Type)
تعداد قطعات (Total Tracks) 35
امتیاز (JustMusic Score) 8.2/10
دانلود آلبوم mp3 128kbps دانلود رایگان ZIP 114MB
67 15


Ali

Ali نویسنده

علی هستم، از تیم جاست موزیک. علاقه مند به موسیقی و کسی که سعی میکنه یک شنونده ی خوب باشه. امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد قبولتون باشه.

مشاهده همه مطالب

دیدگاه شما پیرامون این مطلب ؟


دیدگاه ها: ( 2 دیدگاه )

 • Avatar
  ابوالفضل

  خیلی عالیه دمتون گرم

  30 فروردین 1396    4 پاسخ
 • Avatar
  امین

  دستتون درد نکنه

  13 بهمن 1395    4 پاسخ

ویژه ها