جاست موزیک

مجموعه بهترین آهنگ های بی کلام گیتار کلاسیک Classical Guitar , دانلود آهنگ بی کلام

خرید پستی مجموعه کامل موسیقی بی کلام هزار و یک شب با جاست موزیک

آگهی ثابت : ‎**بهترين گوشيهای طرح اصلي را از ما بخواهيد**

آگهی ثابت : ‎**بهترين گوشيهای طرح اصلي را از ما بخواهيد**

شركت اپل بازار ارائه دهنده بهترين مدل هاي طرح اصلي از جمله ايفون و سامسونگ با سرعت بسيار بالا و قيمت مناسب است.اين مدل ها 100% شبيه به گوشي اصلي هستند و حتي كاركردشون دقيقا مثل گوشي اصلي هست3سال ضمانت و پشتباني كالا دارند و 7 روز مهلت تست و تعويض

مجموعه بهترین آهنگ های بی کلام گیتار کلاسیک Classical Guitar

مجموعه بی نظیر (منحصر به فرد) آهنگ های بی کلام گیتار کلاسیک (A Unique Classical Guitar Collection) نام آلبومی است که به نوعی آنتولوژی می باشد. در سال ۲۰۱۰ طبق نظر موسیقی دانان بزرگ دنیا (دسته ای از رهبران ارکستر و دسته ای گیتاریستان نامی جهان) تعدادی آهنگ از پیشوایان موسیقی کلاسیک انتخاب کردند. این گردآوری منجر به پدید آمدن آلبومی بی نظیر شد به ویژه که این اثر بر مبنای نوازندگی گیتار کلاسیک می باشد.هم اکنون در خدمت شما هستیم با آلبوم موسیقی بی کلام گیتار کلاسیک، امیدواریم مورد قبول واقع بشه.

برای دانلود , پخش آنلاین و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید…

 

Classical-Guitar

Classical-Guitar

آلبوم منحصر به فرد گیتار کلاسیک:

در آلبوم منحصر به فرد گیتار کلاسیک آهنگ هایی از یوهان سباستین باخ (Johann Sebastian Bach)، یوهان برامس(Johannes Brahms)، کلود دبوسی (Claude-Achille Debussy)، انریکه گرانادوس (Enriqué Granados)، ویلیام پترسون (Wilhelm Peterson)، فلیکس مندلسون (Felix Mendelssohn) و فرناندو سور (Fernando Sor) وجود دارد. همانطور که مشاهده میکنید سهم آهنگسازان آلمانی در این آنتولوژی بیشتر از دیگر کشور ها است و این منطقی هم هست چراکه دو تن(باخ و برامس) از این آهنگسازان جزء اسوه ها و پیشوایان موسیقی دنیا میباشند و از طرفی مندلسون و کلود نیز جزء اسطوره های موسیقی کلاسیک اروپا به شمار میروند ولی در هر حال می توان این ایراد را به این آلبوم گرفت که جای بزرگان موسیقی فرانسه و ایتالیا و دیگر کشور ها خالیست.

برای آشنایی بیشتر با بزرگان این آنتولوژی توضیحات مختصری از زندگی برخی از آنها برای شما آورده ایم:

 • Bach

  Bach

 • یوهان سباستین باخ Johann Sebastian Bach:

۲۱ مارس ۱۶۸۵ بود که در شهر آیزناخ یکی از الهام بخش ترین آهگنسازان دنیا به دنیا آمد. سباستین در ده سالگی پدر و مادر خود را از دست میدهد و کفالت او را برادر بزرگش بر عهده میگیرد. یوهان کریستوف باخ در آن زمان ارگ نواز خوبی بود این مسئله بهانه ای خوبی بود تا برادر کوچک ترش به شاگردی او درآید. این اولین جرقه ای بود که به خرمن استعداد سباستین افتاد تا او تبدیل به یکی از برجسته ترین موسیقیدان های طول تاریخ شود. باخ در طول ۶۷ سال زندگی خود ثانیه ای از موسیقی غافل نبود که این موجب شد تا یوهان سباستین باخ در کنار بتهوون و برامس برترین و والا ترین آهگسازان جهان به حساب بیایند.

پیشتر در سایت جاست موزیک مجموعه ای از بهترین آهنگ های سباستیان باخ منتشر کردیم که دیدنش خالی از لطف نیست.

در مجموعه منحصر به فرد گیتار کلاسیک از این اسوه هفت آهنگ وجود دارد که به شرح زیر است :

Brandenburg Concerto No. 3 in G major, BWV 1048: Allegro (1

Brandenburg Concerto No. 6 in B flat major, BWV 1051: Allegro(2

Brandenburg Concerto No. 6 in B flat major, BWV 1051: Adagio ma non troppo(3

۴) Brandenburg Concerto No. 6 in B flat major, BWV 1051: Allegro

۵) Partita for lute in C minor, BWV 997 (BC L170): Prelude

۶) Partita for lute in C minor, BWV 997 (BC L170): Gigue

۷) Partita for lute in C minor, BWV 997 (BC L170): Double

Brahms

Brahms

 • یوهان برامس Johannes Brahms:

خانواده برامس در ۷ مه ۱۸۳۳ صاحب یک پسر شدند که اسم آن را یوهان گذشتند. این خانواده جزء فقرای شهر هامبورگ به حساب می آمدند ولی هنر موسیقی خانواده برامس را از فرش به عرش رساند. پدر یوهان یک موسیقدان بود و این امر موجب شد تا روح و جسم یوهان از همان ابتدای زندگی با موسیقی عجین شود از همین رو یوهان تحصیلات موسیقی را در ابتدای کار نزد پدر خود بیاموزد. این اولین شروع حرفه ای موسیقی برامس بود ولی تازه ابتدا راه بود و برامس در این راه تا حدی پیش رفت که او سبک رمانتیک – کلاسیک به حد کمال رساند.

برامس در ۷ مارس ۱۸۹۷ به سختی به روی صحنه حاضر شد و در آنجا بود که تمام حضار متوجه وضع بد جسمانی یوهان برامس بزرگ شدند ولی با این حال او اجرای آهنگ “چهار آثار جدی” را رهبری کرد. این آخرین باری بود که صحنه سنگینی یوهان برامس را به روی خود حس میکرد و یک ماه بعد از آن اجرا در ۳ آوریل ۱۸۹۷ در سن ۶۳ سالگی در از دنیا رفت.

یوهان برامس در طول زندگی خود چندین و چند اثر از خود به جای گذاشته است و در نوع ها و طیف های مختلف چه پیانویی چه آوازی و چه موسیقی مجلسی آثار شاهکاری نوشته است ولی مهمترین آثار برامس “کنسرتو شماره یک” میباشد که این اثر در سال ۱۸۵۹ نوشته شده. با این حال وقتی تمام آثار یوهان برامس بزرگ را در کنار هم میگذاریم متوجه رنگ بوی سنتی و محلی ای از این آثار میشویم.

در این مجموعه دو اثر از برامس انتخاب شده که آن ها از قرار زیر میباشد:

Waltz for piano, 4 hands in G sharp minor, Op. 39/3(1

۲) Waltz for piano, 4 hands in C sharp major, Op. 39/6

Enrique Granados

Enrique Granados

 • انریکو گرانادوس Enrique Granados:

گرانادوس یکی از معدود پیانیست های اسپانیایست که در آمریکا برای ریس جمهور وقت اجرا داشته است.

او در ۲۷جولای ۱۸۶۷ در ایالت کاتالونیا اسپانیا به دنیا آمد و از همان دوره کودکی تحصیلات موسیقی را به طور حرفه ای شروع کرد.

او تنها تقریبا سی ساله بود که تحت حمایت دربار پادشاهی اسپانیا درآمد. او خیلی زود به جایگاه والایی در موسیقی اسپانیا رسید و عمده فعالیت های وی کار بروی موسیقی تئاتر , ساخت قطعات پیانو و تدریس موسیقی بود.

عمر فعالیت هنری او زیاد نبود ولی هرچه بود شامل تمام عمرش می شد. گرانادوس به همراه همسرش به آمریکا سفر میکند تا به تهییه کنندکی شرکت dou-art”” آلبومی درست کند در همان جا بود که رییس جمهور آمریکا (Wilson) از گرانادوس دعوت میکند تا برای آنها اجرایی داشته باشد قبول این دعوت به قیمت جان وی تمام شد چراکه وقتی او در حال اجرا برای رئیس جمهوری آمریکا بود کشتی عازم اسپانیا حرکت کرده و گرانادوس محبور به رفتن به انگلیس می شود. در راه رفتن به انگلستان وقتی کشتی به کانال انگلیس می رسد یک زیردریایی آلمانی به کشتی حامل گرانادوس حمل میکند و گرانادوس در سن ۴۸ سالگی جان خود را از دست می دهد.

از آثا او می توان “Goyescas” را نام برد یکی از محبوب ترین آهنگ های اسپانیاییست. از دیگر آثار گرانادوس میتوان “رقص های اسپانیایی” برای پیانو را نام برد که این اثر به قدری محبوب شد که به درخواست شاهزاده اسپانیا در کاخ اصلی اسپانیا برای خانواده سلطنتی اجرا شد.

در مجموعه منحصر به فرد گیتار کلاسیک از انریکو گرانادوس دو آهنگ وجود دارد :

) La maja de Goya, song for soprano & piano (Tonadillas al estilo antiguo, No. 8), H. 136/81

۲) Spanish Dances (12), in 4 volumes for piano, Op. 37, H. 142, DLR 1:2: Asturiana No. 8

Fernando Sor

Fernando Sor

 • فرناندو سور Fernando Sor:

جوزپ فران سور آی مونتاداس معروف به فرناندو سور یکی از زبر دست ترین گیتاریت های تاریخ که در ۶۷ سالگی به علت سرطان مری در پاریس در گذشت.

فرناندو اوایل قرن نوزدهم در بارسلون به دنیا آمده بود و تقریبا موسیقی و گیتار کلاسیک از کودکی نوعی وسیله بازی برای او بود ولی فرناندو برای گیتاریست بودنش شهرت جهانی پیدا نکرد بلکه او با ساختن اوپرا ها , ارکسترا ها , قطعات موسیقی ,آوازی پیانویی و به خوصوص باله ها بود که معروف شد. باله ی “سیندرلا” که معروف ترین باله در جهان است ساخته ی دست اوست که در زمان خودش بیش از صد در چندین کشور مختلف به روی صحنه رفت.

در این مجموعه از او تنها یک آهنگ وجود دارد ولی همین اثر کافیست تا شما شیفته ی آثار او شوید:

Fantaisie for 2 guitars, Op. 54bis: [Excerpt] (1

Felix-Mendelssohn

Felix-Mendelssohn

 • فلیکس منداسون Felix Mendelssohn:

یاکوب لودوبگ فلیکس مندلسون معروف به فلیکس مندلسون آهنگساز , پیانیست ,ارگ نواز , رهبر ارکستر آلمانی تبار یهودیست که در دوره رمانتیک زندگی میکرد. او در ۳ فوریه ۱۸۰۳ در شهر هامبورگ به دنیا آمد. خانواده مندلسون از ثروتمندان شهر هامبورگ بودند از قضا علاقه ی وافری به ادبیات و موسیقی داشتند از این رو فلیکس با پیانو و ویولون کار خود را شروع کرد. فلیکس مندلسون در ۱۱ مارس ۱۸۲۹ با اجرای “پاسیون سن میتو” نام باخ را بر سر زبان ها انداخت و با این اجرا خود را جزء جوان ترین و مشهور ترین آهنگسازان جهان کرد او در آن زمان تنها ۲۸ سال داشت. او از پیشتازان دوره رمانتیک می باشد. خصیصه های موسیقی مندلسون آواز های بی کلام پیانویی و قطعات توصیفی است که این خود یک موسیقی کامل و تمام عیار در دوره رمانتیک می باشد.

عمر او زود به پایان رسید او فقط ۳۸ سال داشت که در شهر لایپزیک جان باخت و این موضوع یک حسرت بزرگ بر دل موسیقی آلمان و اروپا گذاشت.

فلیکس مندلسون در طول زندگی کوتاه خود کار های بیشماری نوشته است آثاری بی نظیر و محبوب آثاری مثل “کنسرتو ویولن در می‌مینور” که این کنسرتو جرء سه کنسرتو ی برتر دنیا به حساب می آید و آثاری مثل “پیش‌نوای رویای نیمه شب تابستان” “پیش‌نوای غار فینگال یا پیش‌نوای هبریدها” “قطعات پیانویی آوازهای بدون کلام” و “پیش‌نوای دریای آرام و سفر موفق، برپایه دو شعر از گوته” یک به یک این آثار نتنها نقطه برجسته و طلایی زندگی کاری مندلسون است بلکه افتخار آلمان و اروپاست.

از مندلسون در مجموعه بی نظیر گیتار کلاسیک ۳ آهنگ وجود دارد که از قرار زیر است :

۱) Song Without Words for piano No. 7 in E flat major, Op. 30/1

۲) Song Without Words for piano No. 45 in C major (‘Kinderstück’), Op. 102/3

۳) Andante sostenuto & Variations for string quartet in E major, Op. 81/1

 

ترتیب آهنگ ها و قطعات این هنرمندان بزرگ در این آنولوژی به صورت زیر است :

J.S. Bach – Brandenburg Concerto No. 3 in G major, BWV 1048: Allegro(1

۲)Enriqué Granados – La maja de Goya, song for soprano & piano (Tonadillas al estilo antiguo, No. 8), H. 136/8

۳)Felix Mendelssohn – Song Without Words for piano No. 7 in E flat major, Op. 30/1

۴)Felix Mendelssohn – Song Without Words for piano No. 45 in C major (‘Kinderstück’), Op. 102/3

۵)Felix Mendelssohn – Andante sostenuto & Variations for string quartet in E major, Op. 81/1

)Johannes Brahms – Waltz for piano, 4 hands in G sharp minor, Op. 39/36

۷)Johannes Brahms – Waltz for piano, 4 hands in C sharp major, Op. 39/6

)Claude Debussy – Minstrels, prelude for piano, L. 117/128

)Claude Debussy – Petite suite (4), for piano, 4 hands (or orchestra), L. 65: En bateau9

۱۰)Claude Debussy – Petite suite (4), for piano, 4 hands (or orchestra), L. 65: Menuet

)J.S. Bach – Brandenburg Concerto No. 6 in B flat major, BWV 1051: Allegro11

. ۱۲)J.S. Bach – Brandenburg Concerto No. 6 in B flat major, BWV 1051: Adagio ma non troppo

. J.S. Bach – Brandenburg Concerto No. 6 in B flat major, BWV 1051: Allegro(13

. J.S. Bach – Partita for lute in C minor, BWV 997 (BC L170): Prelude(14

. J.S. Bach – Partita for lute in C minor, BWV 997 (BC L170): Gigue(15

. J.S. Bach – Partita for lute in C minor, BWV 997 (BC L170): Double(16

Fernando Sor – Fantaisie for 2 guitars, Op. 54bis: [Excerpt](17

۱۸)Enriqué Granados – Spanish Dances (12), in 4 volumes for piano, Op. 37, H. 142, DLR 1:2: Asturiana No. 8

Wilhelm Peterson-Berger – Frösöblomster, for piano, Op. 16: Lawn tennis(19

Wilhelm Peterson-Berger – Frösöblomster, for piano, Op. 16: Intåg i Sommerhagen(20

Wilhelm Peterson-Berger – Frösöblomster, for piano, Op. 16: Sommarsång(21

 

 

مشخصات:

آهنگساز (Artist)هنرمندان مختلف VA
آلبوم (Title)A Unique Classical Guitar Collection
سبک (Genre)Classical Guitar
سال انتشار (Years of Release)2010
حجم (Size)57MB
مدت زمان (Time)01:02:58
کیفیت (Bitrate)128kbps
فرمت (File Type)mp3
تعداد قطعات (Total Tracks)19
آهنگ برتر (Best Track)-

6.5/10

☆☆☆☆☆
★★★★★
دانلود آلبوم با کیفیت 128kbps
دانلود تکی و پخش آنلاین

کدهای بالا را کپی نموده و در محل دلخواه بین کدهای HTML قالب سایت خود بچسبانید. شخصی سازی

- در بخش پخش آنلاین حجم آهنگ ها کاسته شده و با بیت ریت 50Kbps پخش خواهند شد (برای سهولت در پخش انلاین).
- در بخش دانلود تکی آهنگ ها با 2 کیفیت یا بیت ریت قابل دانلود هستند، 50 و 128Kbps.
- برای دانلود آلبوم ها بعد از فشردن دکمه دانلود،کافیست کمی صبر کنید تا دانلود بصورت خودکار شروع شود.
- هیچ کدام از فایل های فشرده شده جاست موزیک دارای پسورد یا گذرواژه نیستند و براحتی قابل باز کردن هستند.
- برای سهولت در دانلود آلبوم ها و تک آهنگ ها پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند Internet Download Manager یا FlashGet میباشد.
- آلبوم ها بصورت زیپ شده (.zip) هستند و میبایست از حالت فشرده خارج یا Extract شوند، هرچند تقریبا تمامی سیستم عامل ها بصورت پیشفرض میتوانند فایل های zip را باز کنند اما پیشنهاد میشود از نرم افزار هایی مانند Winrar برای سهولت در انجام این عملیات استفاده کنید.
- چنانچه در هنگام خارج سازی آهنگ های آلبوم از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، فایل به صورت ناقص دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
- اگر مشکل یا پیشنهادی داشتید لطفا از طریق این صفحه اطلاع دهید.
چه امتیازی می دهید؟
5 / 4.44
[ 16 رای ]

این مقاله را دوست داشتید؟ آنرا به اشتراک بگذارید :)

۱۳۹۵-۱-۱۱
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۱۰ - در انتظار بررسی : 3
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

1 2
نادیا
۱۳۹۶-۵-۱
 

عااالی بود
مرسی

پاسخ
 
1 2
Babak gholizadeh
۱۳۹۶-۲-۷
 

خیلی ممنون دوستان واقعا دستتون درد نکنه و خسته نباشین از آرشیو عالیتون …
من که خیلی خیلی خیلی لذت بردم …
کار شمام خیلی خیلی خیلی درسته …

پاسخ
 
0 2
mehran
۱۳۹۶-۱-۲۹
 

دست همگی درد نکنه خداخیرتون بده بابت جمع آوری این نوع موسیقی لایک به وجودتون

پاسخ
 
0 1
J.sajadi
۱۳۹۵-۱۱-۲۱
 

مرسی از موزیکهاییی که گذاشتی

پاسخ
 
0 3
امیر
۱۳۹۵-۱۰-۲۶
 

آقا من ذوق مرگ شدم دمتوووون گرم و سپاس فراوان که این چنین موسیقی های زیبایی را به اشتراک گذاشتید ////در پناه حق شاد و پیروز باشید

پاسخ
 
1 0
عارفه
۱۳۹۵-۷-۱۳
 

کلاسیک سبکیه ک باید درک بشه مرسی از زحماتتون

پاسخ
 
0 1
ارشیا
۱۳۹۶-۴-۲۸
 

کاملا با نظر دوست عزیز رفاقت دارم

پاسخ
 
2 4
مجتبی
۱۳۹۵-۳-۲۲
 

ممنونم…بسیار عالی بود…مرسی که زحمت جمع آوری آثار رو کشیدید.

پاسخ
 
10 2
وحید
۱۳۹۵-۳-۲۱
 

از لینکه میبینم , علاه مندای موسیقی کلاسیک کم هستن و هیچ پیامی در این جا موجود نیست متاسفم
لازم دونستم بیام و حتما از زحماتتون تشکر کنم سایت خوبی دارید.

پاسخ
 
5 1
محدثه
۱۳۹۵-۶-۲
 

موسیقی کلاسیک ، سبکی از آهنگ که ذهن خیلی بازی برای درکش میخواد … پس هرکسی نمی تونه ارزش کلاسیک درک کنه

پاسخ
 

آخرین آلبوم های TOP هنرمندان